Projekts: CO-ART: Uz izaicinājumiem balstīti tiešsaistes rīki, lai attīstītu uzņēmējdarbības un digitālās prasmes jaunu radošo industriju profesionāļu vidū

Projekts

Kultūras un radošo industriju pārstāvjiem digitālās un uzņēmējprasmes ir kļuvušas par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu, it īpaši pandēmijas rezultātā, kas izraisīja paātrinātu digitālo transformāciju. CO-ART projekta mērķis ir ar spēļošanas metožu palīdzību attīstīt šīs prasmes jauniešiem bez nodarbinātības, kā arī pašnodarbinātajiem kultūras un radošo industriju pārstāvjiem – piedāvājot inovatīvas tiešsaistes izlaušanās istabas.

CO ART PROJEKTS

CO-ART atbalstīs jaunos kultūras un radošo industriju profesionāļus, radot atbilstošu apmācības programmu, kas ļaus apgūt jaunajām darba vidēm un rīkiem nepieciešamās digitālās prasmes, kā arī attīstīt uzņēmīguma kompetenci.

Jaunumi

Sazināties

Priecāsimies atbildēt uz jautājumiem!

Šis projekts ir finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo tikai autora uzskatus, un Komisija nevar būt atbildīga par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

All rights reserved © Co Art Project 2021 – Powered by Innovation Hive | Designed by swipe up

Skip to content