Oczekując roku 2022!

Nadchodzi rok 2022 i wszyscy jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do rozpoczęcia tego nowego roku. Ale najpierw skupmy się na prawie zakończonym 2021 roku. Rok 2021 był ważnym i pełnym wyzwań rokiem dla projektu CO-ART: pandemia nadwerężyła rozwój projektu, ale trudnościom udało się stawić czoła i pokonać je z sukcesem. W skrócie, jakie były osiągnięcia projektu CO-ART w tym roku?
  • utworzenie nowego europejskiego partnerstwa złożonego z różnych podmiotów, które wniosły do projektu wiele umiejętności, zdolności i wiedzy
  • wyprodukowanie innowacyjnych narzędzi takich jak: online escape rooms, które będą mogły budować kompetencje osób pracujących w sektorze kreatywnym i kulturowym; oraz techniczne przygotowanie platformy, która udostępni escape roomy swoim użytkownikom
  • wyznaczenie przestrzeni do kształtowania kolejnych faz
Nie przegapcie nadchodzących etapów i zostańcie na bieżąco!!! Tymczasem partnerstwo CO-ART życzy Wam jeszcze bardziej udanego i owocnego Nowego Roku!!!

This project has been funded with support from the European Commission. This publication reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use that might be made of the information contained therein.

All rights reserved © Co Art Project 2021 – Powered by Innovation Hive | Designed by swipe up

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content