Sagaidām 2022.gadu!

Tuvojas 2022. gads, un mēs visi ar entuziasmu sākam šo jauno gadu. Bet vispirms pievērsīsimies gandrīz pabeigtajam 2021. gadam. 2021. gads CO-ART projektam ir bijis nozīmīgs un izaicinājumiem pilns; pandēmija ir apgrūtinājusi projekta izstrādi, taču ir saskārušās ar grūtībām un tās veiksmīgi pārvarētas. Īsumā, kādi ir CO-ART projekta sasniegumi šogad?
  • Jaunas Eiropas partnerības izveide, ko veido dažādas organizācijas, kas sniedza ieguldījumu projektā, piedāvājot daudzas prasmes, iemaņas un zināšanas.
  • Novatorisku instrumentu, piemēram: izlaušanās istabu, radīšana, kas spēs pilnveidot radošajā un kultūras sektorā strādājošo cilvēku kompetences; platformas tehniskā sagatavošana, kas lietotājiem padarīs pieejamākas izlaušanās istabas.
  • Pamatu sagatavošana nākamajām fāzēm.
  Nepalaidiet garām gaidāmos soļus, sekojiet līdzi jaunumiem! Tikmēr CO-ART partnerība novēl vēl veiksmīgāku un auglīgāku Jauno gadu!!  

This project has been funded with support from the European Commission. This publication reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use that might be made of the information contained therein.

All rights reserved © Co Art Project 2021 – Powered by Innovation Hive | Designed by swipe up

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content