Escape rooms

Izlaušanās istabās parasti ir iesaistīta cilvēku grupa, kas risina mīklas un izaicinājumus, lai pirms  laiks ir iztecējis izkļūtu no tematiskās telpas. Tomēr tiešsaistes izlaušanās istabu virtuālais formāts padara tās viegli pieejamas ikvienam, kam ir interneta pieslēgums, ļaujot jauniešiem no visas pasaules piedalīties un mācīties kopā. 

Personām ar invaliditāti vai ierobežotām pārvietošanās spējām, cilvēkiem, kas dzīvo attālos reģionos ar ierobežotu piekļuvi izglītības resursiem, vai arī tiem, kas saskaras ar ekonomiskiem vai sociāliem šķēršļiem, var būt grūti piekļūt ierastajām izglītības iespējām. Tādēļ tiešsaistes izlaušanās istabas piedāvā risinājumu šai problēmai, nodrošinot pieejamu, visaptverošu un interaktīvu mācību pieredzi, kurai var viegli piekļūt no jebkuras vietas, izmantojot interneta savienojumu. 

Tiešsaistes izlaušanās istabas izlīdzina spēles lauciņu cilvēkiem ar ierobežotām iespējām. Šādās izlaušanās istabās apejot fiziskos un ģeogrāfiskos šķēršļus, tās ļauj ikvienam piedalīties mācību un prasmju veidošanas pasākumos. Attiecīgi, šīs istabas kļūst par ideālu līdzekli sociālās iekļaušanas veicināšanai, aktīvas līdzdalības veicināšanai un pašcieņas celšanai. 

Turklāt, tiešsaistes izlaušanās istabas var pielāgot atbilstoši izglītojamo īpašajām vajadzībām un vēlmēm, vēl vairāk veicinot to pieejamību dažādām sabiedrības grupām. Dalībnieki var izvēlēties grūtības pakāpi, izaicinājumu tēmu un mācību procesa tempu. Tas ļauj audzēkņiem justies iesaistītiem viņus interesējošā saturā, vienlaikus izaicinot sevi attīstīt jaunas prasmes un zināšanas. 

Paturot prātā visus šos elementus, mēs izstrādājām 24 tiešsaistes izlaušanās istabas, kuras var izmēģināt mūsu e-mācību platformā: https://co-art-hub.eu/. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content