Iepazīstieties ar mūsu projekta publikāciju par tiešsaistes izlaušanās istabām!

Esam priecīgi, jo jau tagad varam stādīt priekšā mūsu projektā radīto publikāciju!

“Online Escape Rooms: The CO-ART Learner Manual” ir izstrādāts, lai atbalstītu jaunatnes darbiniekus, jaunatnes līderus, pedagogus un pasniedzējus viņu misijās attīstīt jauniešu digitālās un uzņēmējdarbības prasmes. Tas ir tālākizglītības materiāls, kas nodrošina, ka CO-ART tiešsaistes izlaušanās istabas un tiešsaistes platformas potenciāls tiktu izmantots pēc iespējas veiksmīgāk, lai palīdzētu mērķa grupas dalībniekiem attīstīt identificētās kompetences.

Rokasgrāmata ir balstīta uz kopējiem prasmju ietvariem ENTRECOMP un DIGCOMP 2.1, un tā ir īpaši vērsta uz jauniešiem, kas strādā vai ir ieinteresēti strādāt kultūras un radošajās nozarēs.

Izdevuma mērķis ir atbalstīt jaunatnes darbiniekus, jauniešu līderus, pedagogus un pasniedzējus:

  • nodrošināt tos ar tiešsaistes līdzekļiem bagātas un interaktīvas apmācību aktivitātes jauniešiem, pielāgojot CO-ART pieeju tiešsaistes izlaušanās istabām;
  • sniegt tiem zināšanas, prasmes, kompetences un rīkus, kas viņiem nepieciešami, lai izveidotu savas tiešsaistes izlaušanās istabas, lai tās izmantotu savās mācību/mācību aktivitātēs;
  • popularizēt tiešsaistes izlaušanās istabas kā efektīvu rīku, ko izmantot tiešsaistes mācībām.

Publikāciju varat lejupielādēt ŠEIT.

This project has been funded with support from the European Commission. This publication reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use that might be made of the information contained therein.

All rights reserved © Co Art Project 2021 – Powered by Innovation Hive | Designed by swipe up

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content