Vairāk par tiešsaistes mācīšanās resursiem

Kas ir tiešsaistes mācīšanās resursi?

  • Tie ir pieejami tiešsaistē, nevis no drukātiem avotiem.
  • Tie ir digitāli materiāli, ko izmanto mācību procesa atbalstam.
  • Tie ir digitālais mācību saturs, materiāli un/vai rīki, kas tiešsaistē pieejami izglītojamajiem un pedagogiem.
  • Tās var būt audio vai video nodarbības, interaktīvi vingrinājumi, eksāmeni vai dokumenti, kas saur saites saites uz citiem resursiem.
  • Tie var būt HTML dokumenti, piemēram, kursu vai nodaļu mērķu apraksts, lekciju piezīmes, uzdevumi vai atbildes uz nodaļas jautājumiem.

Kādas ir tiešsaistes mācīšanās resursu izmantošanas priekšrocības?

1️⃣ Vienkārša piekļuve: tiešsaistes rīki ir ērti lietojami – īpaši ārpus darba laika un pulcēšanās ierobežojumu laikā.

2️⃣ Mācību atbalsts: bezmaksas piekļuve ļoti dažādiem izglītības resursiem var palīdzēt lietotājiem izveidot visaptverošus stundu plānus un apgūt jaunas apmācību stratēģijas.

3️⃣ Sekošana mācību procesam un ziņošana: daudzās mācību platformās ir iebūvēti progresa sekošanas un ziņošanas rīki, kas atvieglo mācību progresa noteikšanu un informēšanu par to.

4️⃣ Elastīgums: jo lielāka daļa mācību un mācīšanās resursu un lietotņu ir pieejamas izmantošanai, jo labāk lietotāji var sniegt vai saņemt kvalitatīvu mācīšanās pieredzi virtuāli. Turklāt, lietotāji jebkurā laikā var sazināties viens ar otru.

5️⃣ Dažādošana: tiešsaistes stundu pielāgošana individuālajām vajadzībām un multivides izmantošana skolēnu interesēm var nodrošināt viņiem kvalitatīvu mācību pieredzi no mājām.

This project has been funded with support from the European Commission. This publication reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use that might be made of the information contained therein.

All rights reserved © Co Art Project 2021 – Powered by Innovation Hive | Designed by swipe up

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content